Otomatik Panjur Tamiri

Otomatik tamiri konusunda güvenilir, hızlı, doğru ve kaliteli çözümler üretmeyi kendine vizyon edinen Gurkanusta.com 25 yıllın verdiği tecrübe ve alanında uzmanlaşmış ekibi ile İstanbul ve tüm ilçelerine Motorlu panjur tamiri konusunda hizmetinizde.

Otomatik Panjur Tamiri

Otomatik panjur tamiri alanında uzman ekiplerimiz tüm arızalarınıza yerinde kalıcı çözümler sunar. Otomatik panjur hareket etmeme, kumanda arızaları, alıcı veya motor yenileme, aşağı yukarı hareket eden lamel yenileme ve tamir işlemleri, fırtınalı veya rüzgarlı havalarda ses problemi, boşa dönen motor sesi vb. gibi tüm otomatik panjur arızalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

Motorlu Panjur Çelik Askılık Tamiri

Motorlu yani elektirli panjur tamirinde en önemli ve çok sık yaşanan arızalardan biri çelik askılıkların yerinden çıkması veya kopmasıdır. Çelik askılıkların yerinden çıkması veya kopma durumu aslında sizleri daha büyük bir masraftan kurtulmanızı sağlar. Motorunuzun yanmasını engeller. Elektrikli panjur tamiri konusunda uzman ekibimiz yerinde kontorlleriniz sağlayarak kopanların değişmesini veya yerinden çıkmış ise tekrar takıp motor ayarını yaparak otomatik panjur tamir işlemini gerçekleştirmiş olur.