Gurkanusta.com

Sıradan Bir Usta

Çakmak Sineklik

Çakmak sineklik konusunda 25 yılın verdiği tecrübe ile güvenilir, hızlı ve kaliteli çözümlerle hizmetinizdeyim. Sineklik sistemleri alanında Çakmak bölgesinin tüm semtlerine sineklik hizmeti vermekteyim.

Çakmak sineklik sistemlerimize bakmadan sineklik yaptırmayın. Çakmak sineklik ürün ve hizmetlerimiz 2 yıl garantilidir. Sineklik fiyatlarımızı öğrenmek için kabaca en ve boy ölçüsü ile beraber yapmanız gereken 0507 341 42 98 veya Whatsapp iletişim hattından ulaşarak Çakmak sineklik fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Çakmak Sineklik Modelleri

Çakmak Plise (Pileli-Sürgülü) Sineklik

Çakmak plise sineklik, bir çok alanda uygulanabilen yeni nesil sineklik sistemidir. Tüm pimapen, panjur, ahşap, alüminyum ve özel dar alanlara uygulanabilen kullanımı pratik bir üründür. Çakmak plise sineklik diğer adları ile (pileli, katlanır, sürgülü) modeller estetik görünümü ve kullanış açısından kolaylık sağlayarak en çok tutulan sineklik modelleridir.

  • Her Ölçüde Üretim
  • Pileli – Akordiyon Model
  • Yana veya Dikey Açılır
  • Profil Renk Seçenekleri

Çakmak Kedi Sinekliği - Pet Tüllü Modelleri

Çakmak kedi sinekliği -Pet Tüllü bir çok alanda uygulanabilen pratik içe açılır sineklik sistemidir. Çakmak pet tüllü sineklik ürünleri, pencere veya kapıların dış kısmın monte edilen, içe doğru açılabilen, özel kalın pet tülü ile yıpranmalara karşı dayanıklı sineklik modelleridir. Kedi sinekliği hem kedinizi korurken aynı zamanda sizleri sineklerden korur.

Çakmak Menteşeli Sineklik - Tak Çıkart Modeli

Çakmak menteşeli sineklik, pencere ve kapı sistemlerinde uygulanabilen pratik tak çıkart modelidir. Çakmak menteşeli sineklik, pencerelerin dış kısmına monte edilen, sağa veya sola doğru pencere gibi açılabilen sistemlere menteşeli sineklik denir. Diğer bir adı pratik tak çıkart sineklik olarak bilinir.

Çakmak Sineklik Sistemleri

Çakmak sineklik, yaz aylarında siz değerli müşterilerimizi tüm sivrisinek ve sinek benzeri haşarelerden koruyan bir üründür. Pimapenlerinizi havalandırmak için açtığınızdan evinizi tüm uçan böceklere karşı koruyarak sağlıklı havanlandırma yapmanızı sağlar. Çakmak sineklik ürünleri kullanım amacına göre istediğiniz modelleri seçmenize yardımcı oluyoruz.

Çakmak Pimapen Sineklik Fiyatları

Sineklik ürünleri geniş ürün yelpazesi vardır. Kullanılan malzeme ve sunulan özellik, modeli, profil renkleri, kullanım alanı ve ölçülere göre Çakmak pimapen sineklik fiyatları değişir. Sineklik fiyatlarımız hakkında bilgi almak için bizleri arayabilir pencere ve kapılarınıza uyumlu olan modele göre net sineklik fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Unutmayın, Çakmak sineklik konusunda Gürkan Usta’ya güvenebilirsiniz.

“Çakmak Sineklik hizmetimizi ve yazılarımızı beğendiyseniz bize katkı sağlamak için 1 dakikanızı ayırarak değerli görüşlerinizi yorum bölümünden bizlerle paylaşın.

Şimdiden Teşekkür Ederim – Gürkan Usta

Çakmak Sineklik

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir