Gurkanusta.com

Sıradan Bir Usta

Çamlıca Sineklik

Çamlıca sineklik konusunda 25 yılın verdiği tecrübe ile güvenilir, hızlı ve kaliteli çözümlerle hizmetinizdeyim. Sineklik sistemleri alanında Çamlıca bölgesinin tüm semtlerine sineklik hizmeti vermekteyim.

Çamlıca sineklik sistemlerimize bakmadan sineklik yaptırmayın. Bostancı sineklik ürün ve hizmetlerimiz 2 yıl garantilidir. Sineklik fiyatlarımızı öğrenmek için kabaca en ve boy ölçüsü ile beraber yapmanız gereken 0507 341 42 98 veya Whatsapp iletişim hattından ulaşarak Çamlıca sineklik fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Çamlıca Sineklik Modelleri

Çamlıca Plise (Pileli-Sürgülü) Sineklik

Çamlıca plise sineklik, bir çok alanda uygulanabilen yeni nesil sineklik sistemidir. Tüm pimapen, panjur, ahşap, alüminyum ve özel dar alanlara uygulanabilen kullanımı pratik bir üründür. Çamlıca plise sineklik diğer adları ile (pileli, katlanır, sürgülü) modeller estetik görünümü ve kullanış açısından kolaylık sağlayarak en çok tutulan sineklik modelleridir.

  • Her Ölçüde Üretim
  • Pileli – Akordiyon Model
  • Yana veya Dikey Açılır
  • Profil Renk Seçenekleri

Çamlıca Kedi Sinekliği - Pet Tüllü Modelleri

Çamlıca kedi sinekliği -Pet Tüllü bir çok alanda uygulanabilen pratik içe açılır sineklik sistemidir. Çamlıca pet tüllü sineklik ürünleri, pencere veya kapıların dış kısmın monte edilen, içe doğru açılabilen, özel kalın pet tülü ile yıpranmalara karşı dayanıklı sineklik modelleridir. Kedi sinekliği hem kedinizi korurken aynı zamanda sizleri sineklerden korur.

Çamlıca Menteşeli Sineklik - Tak Çıkart Modeli

Çamlıca menteşeli sineklik, pencere ve kapı sistemlerinde uygulanabilen pratik tak çıkart modelidir. Çamlıca menteşeli sineklik, pencerelerin dış kısmına monte edilen, sağa veya sola doğru pencere gibi açılabilen sistemlere menteşeli sineklik denir. Diğer bir adı pratik tak çıkart sineklik olarak bilinir.

Çamlıca Sineklik Sistemleri

Çamlıca sineklik, yaz aylarında siz değerli müşterilerimizi tüm sivrisinek ve sinek benzeri haşarelerden koruyan bir üründür. Pimapenlerinizi havalandırmak için açtığınızdan evinizi tüm uçan böceklere karşı koruyarak sağlıklı havanlandırma yapmanızı sağlar. Çamlıca sineklik ürünleri kullanım amacına göre istediğiniz modelleri seçmenize yardımcı oluyoruz.

Çamlıca Pimapen Sineklik Fiyatları

Sineklik ürünleri geniş ürün yelpazesi vardır. Kullanılan malzeme ve sunulan özellik, modeli, profil renkleri, kullanım alanı ve ölçülere göre Çamlıca pimapen sineklik fiyatları değişir. Sineklik fiyatlarımız hakkında bilgi almak için bizleri arayabilir pencere ve kapılarınıza uyumlu olan modele göre net sineklik fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Unutmayın, Çamlıca sineklik konusunda Gürkan Usta’ya güvenebilirsiniz.

“Çamlıca Sineklik hizmetimizi ve yazılarımızı beğendiyseniz bize katkı sağlamak için 1 dakikanızı ayırarak değerli görüşlerinizi yorum bölümünden bizlerle paylaşın.

Şimdiden Teşekkür Ederim – Gürkan Usta

Çamlıca Sineklik

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir