Gurkanusta.com

Sıradan Bir Usta

Kartal Sineklik

Kartal sineklik konusunda 25 yılın verdiği tecrübe ile güvenilir, hızlı ve kaliteli çözümlerle hizmetinizdeyim. Sineklik sistemleri alanında Pendik bölgesinin tüm semtlerine sineklik hizmeti vermekteyim.

Kartal sineklik ürünlerimize bakmadan sineklik yaptırmayın. Kartal sineklik ürün ve hizmetlerimiz 2 yıl garantilidir. Sineklik fiyatlarımızı öğrenmek için kabaca en ve boy ölçüsü ile beraber yapmanız gereken 0507 341 42 98 veya Whatsapp iletişim hattından ulaşarak Kartal sineklik fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kartal Sineklik Ürünlerimiz

Kartal Plise (Pileli-Sürgülü) Sineklik

Kartal plise sineklik, bir çok alanda uygulanabilen yeni nesil sineklik sistemidir. Tüm pimapen, panjur, ahşap, alüminyum ve özel dar alanlara uygulanabilen kullanımı pratik bir üründür. Kartal plise sineklik diğer adları ile (pileli, katlanır, sürgülü) modeller estetik görünümü ve kullanış açısından kolaylık sağlayarak en çok tutulan sineklik modelleridir.

  • Her Ölçüde Üretim
  • Pileli – Akordiyon Model
  • Yana veya Dikey Açılır
  • Profil Renk Seçenekleri

Kartal Kedi Sinekliği - Pet Tüllü

Kartal kedi sinekliği -Pet Tüllü bir çok alanda uygulanabilen pratik içe açılır sineklik sistemidir. Kartal pet tüllü sineklik ürünleri, pencere veya kapıların dış kısmın monte edilen, içe doğru açılabilen, özel kalın pet tülü ile yıpranmalara karşı dayanıklı sineklik modelleridir.

Kartal Menteşeli Sineklik - Tak Çıkart Modeli


Kartal menteşeli sineklik, pencere ve kapı sistemlerinde uygulanabilen pratik tak çıkart modelidir. Kartal menteşeli sineklik, pencelerin dış kısmına monte edilen, sağa veya sola doğru pencere gibi açılabilen sistemlere menteşeli sineklik denir. Diğer bir adı pratik tak çıkart sineklik olarak bilibir.

Kartal Sineklik Sistemleri

Kartal sineklik, yaz aylarında siz değerli müşterilerimizi tüm sivrisinek ve sinek benzeri haşarelerden koruyan bir üründür. Pimapenlerinizi havalandırmak için açtığınızdan evinizi tüm uçan böceklere karşı koruyarak sağlıklı havanlandırma yapmanızı sağlar. Kartal sineklik ürünleri kullanım amacına göre istediğiniz modelleri seçmenize yardımcı oluyoruz.

Kartal Pimapen Sineklik Fiyatları

Sineklik ürünleri geniş ürün yelpazesi vardır. Kullanılan malzeme ve sunulan özellik, modeli, profil renkleri, kullanım alanı ve ölçülere göre Kartal pimapen sineklik fiyatları değişir. Sineklik fiyatlarımız hakkında bilgi almak için bizleri arayabilir pencere ve kapılarınıza uyumlu olan modele göre net sineklik fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Unutmayın, Kartal sineklik konusunda Gürkan Usta’ya güvenebilirsiniz.

“Kartal Sineklik hizmetimizi ve yazılarımızı beğendiyseniz bize katkı sağlamak için 1 dakikanızı ayırarak değerli görüşlerinizi yorum bölümünden bizlerle paylaşın.

Şimdiden Teşekkür Ederim – Gürkan Usta

Kartal Sineklik
Etiketlendi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir