Pimapen pencerelere hırsız kilidi takılır mı?” sorusuna evet takılabilir.

Dedikten sonra elbette herkesin aklına gelen nasıl bir sistem takılabilir sorusu olacaktır. Pvc pencere ve kapı sistemlerine takılabilen bir çok hırsız kilidi bulunmaktadır.

Birinci Model : Klasik ve çok eskiden beri hala günümüze kadar gelen pvc kanat menteşeleri ile ön kısma takılan sistem.

Pimapen Menteşeli Emniyet Kilidi

 

İkinci Model : Bu model daha çok çocuk emniyet kilidi olarak geçer. Pencerenin ön kısmına takılarak aşağı yukarı hareket ettirerek kilitleme ve açma sistemidir. İsmi genel olarak emniyet kilidi olarak geçer.

Pimapen Çocuk Kilidi

Üçüncü Model: Alarmlı kilit sistemidir. Hem pencerenize ekstra kilit imkanı sağlarken aynı zamanda hırsız müdahale ettiğinde alarmı çalarak esktra güvenlik sağlar.

Pimapen Alarmlı Emniyet Kilitleri

Pimapen Güvenlikli Kilit SistemleriDördüncü Model : Özel güvenlikli kilit mekanizmalarıdır. Tüm kilit aksesuarlarınız değişerek geçme sistemli kilitler uygulanır. Pencerenin zorlanarak veya yukarıdan aşağıya bastırarak açılmasını engeller. Kilit mekanizması pencerenin 4 kısmından yukarı, aşağı, sol ve sağ olmak üzere kilitler.

Yazdıklarımı beğendiyseniz sizlerden ricam katkı sağlamak 1 dakikanızı ayırarak değerli görüşlerinizi yorum bölümünden bizlerle paylaşın. Facebook, instagram diğer sosyal ağlarda sayfamızı paylaşarak daha çok kişinin bizlere ulaşmasını sağlayarak bizlere katkıda bulunmuş olursunuz.

Şimdiden Teşekkür Ederim – Gürkan Usta

Pimapen Pencerelere Hırsız Kilidi Takılır mı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir