Gurkanusta.com

Sıradan Bir Usta

Zümrütevler Sineklik

Zümrütevler sineklik konusunda 25 yılın verdiği tecrübe ile güvenilir, hızlı ve kaliteli çözümlerle hizmetinizdeyim. Sineklik sistemleri alanında Zümrütevler bölgesinin tüm semtlerine sineklik hizmeti vermekteyim.

Zümrütevler sineklik sistemlerimize bakmadan sineklik yaptırmayın. Zümrütevler sineklik ürün ve hizmetlerimiz 2 yıl garantilidir. Sineklik fiyatlarımızı öğrenmek için kabaca en ve boy ölçüsü ile beraber yapmanız gereken 0507 341 42 98 veya Whatsapp iletişim hattından ulaşarak Zümrütevler sineklik fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Zümrütevler Sineklik Modelleri

Zümrütevler Plise (Pileli-Sürgülü) Sineklik

Zümrütevler plise sineklik, bir çok alanda uygulanabilen yeni nesil sineklik sistemidir. Tüm pimapen, panjur, ahşap, alüminyum ve özel dar alanlara uygulanabilen kullanımı pratik bir üründür. Zümrütevler plise sineklik diğer adları ile (pileli, katlanır, sürgülü) modeller estetik görünümü ve kullanış açısından kolaylık sağlayarak en çok tutulan sineklik modelleridir.

 • Her Ölçüde Üretim
 • Pileli – Akordiyon Model
 • Yana veya Dikey Açılır
 • Profil Renk Seçenekleri

Zümrütevler Kedi Sinekliği - Pet Tüllü Modelleri

Zümrütevler kedi sinekliği -Pet Tüllü bir çok alanda uygulanabilen pratik içe açılır sineklik sistemidir. Zümrütevler pet tüllü sineklik ürünleri, pencere veya kapıların dış kısmın monte edilen, içe doğru açılabilen, özel kalın pet tülü ile yıpranmalara karşı dayanıklı sineklik modelleridir. Kedi sinekliği hem kedinizi korurken aynı zamanda sizleri sineklerden korur.

Zümrütevler Menteşeli Sineklik - Tak Çıkart Modeli

Zümrütevler menteşeli sineklik, pencere ve kapı sistemlerinde uygulanabilen pratik tak çıkart modelidir. Zümrütevler menteşeli sineklik, pencerelerin dış kısmına monte edilen, sağa veya sola doğru pencere gibi açılabilen sistemlere menteşeli sineklik denir. Diğer bir adı pratik tak çıkart sineklik olarak bilinir.

Zümrütevler Sineklik Sistemleri

Zümrütevler sineklik, yaz aylarında siz değerli müşterilerimizi tüm sivrisinek ve sinek benzeri haşarelerden koruyan bir üründür. Pimapenlerinizi havalandırmak için açtığınızdan evinizi tüm uçan böceklere karşı koruyarak sağlıklı havanlandırma yapmanızı sağlar. Zümrütevler sineklik ürünleri kullanım amacına göre istediğiniz modelleri seçmenize yardımcı oluyoruz.

Zümrütevler Pimapen Sineklik Fiyatları

Sineklik ürünleri geniş ürün yelpazesi vardır. Kullanılan malzeme ve sunulan özellik, modeli, profil renkleri, kullanım alanı ve ölçülere göre Zümrütevler pimapen sineklik fiyatları değişir. Sineklik fiyatlarımız hakkında bilgi almak için bizleri arayabilir pencere ve kapılarınıza uyumlu olan modele göre net sineklik fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Unutmayın, Zümrütevler sineklik konusunda Gürkan Usta’ya güvenebilirsiniz.

“Zümrütevler Sineklik hizmetimizi ve yazılarımızı beğendiyseniz bize katkı sağlamak için 1 dakikanızı ayırarak değerli görüşlerinizi yorum bölümünden bizlerle paylaşın.

Şimdiden Teşekkür Ederim – Gürkan Usta

Zümrütevler Sineklik

Zümrütevler Sineklik” üzerine 2 düşünce

  • Ağustos 29, 2018, 1:26 pm
   Kalıcı bağlantı

   Şeref bey 60×140 sineklik 2 adet nereye ve hangi model olacak belirtmemişsiniz. İletişim bölümünden bana ulaşırsanız size yardımcı olabilirim.

   Cevapla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir